Novák Josef (Žižkov 1888)
Pohled na Hradčany od Kampy, signováno a datováno vlevo dole Jos. Novák 1919, olej/karton, 38,5 x 31 cm, lehce poškozený rám (Šm)
10.03.2018 - 14:00
CZK 6.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 4.000,-
Novák Josef (Žižkov 1888)
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 10.03.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 03.03. - 10.03.2018 |